1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Biz bu umudu taşıyoruz'
Biz bu umudu taşıyoruz'

Biz bu umudu taşıyoruz'

Göreve başlayan Bağlar Belediye Eş Başkanları Birsen Kaya Akat ve Eşref Güler'e tebrik ziyaretleri devam ediyor.

A+A-

Bağlar Belediye Eş Başkanları Birsen Kaya Akat ve Eşref Güler'e tebrik ziyaretleri sürüyor.
Aralarında Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (DESOB)'unda bulunduğu, merkez Bağlar ve ilçeye bağlı Karacadağ köylerden guruplar halinde gelen çok sayıda yurttaş eş başkanları ziyaret etti.

Gelen ziyaretçileri belediye meclis salonunda kabul eden eş başkanlar, halkın gösterdiği ilgiden dolayı memnun olduklarını belirtti. Ziyarete ilişkin değerlendirme yapan Eş Başkan Birsen Kaya Akat, Bağlar halkının verdiği destekten dolayı müteşekkir olduklarını belirterek, “Halkımızla ortak çalışacağız. Hep birlikte çalışıp ilçemizin sorunlarını çözeceğiz. Yurttaşlarımızın tüm sorunlarına ortak olacağız” dedi.

Akat'ın ardından konuşan Bağlar Belediye Eş Başkanı Eşref Güler de ilçenin sorunlarının giderilmesi için en büyük yük belediyenin omzunda olduğunu söyleyerek, “DESOP gibi kurumlarımıza da çok büyük görevler düşüyor. Bu halkın hizmeti için bütün kurumlarla diyalog içinde olacağız. El ele verirsek tüm sorunlarımızın üstesinden geleceğiz. Biz bu umudu taşıyoruz ve bütün kurumlarımızdan bu konuda destek istiyoruz. Diyarbakır'da kaldırım sorunu çok büyük bir sorundur. İleriki süreçlerde halkımızla bir araya gelerek bu konuları tartışacağız” şeklinde konuştu.
 

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT