1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Bitsin artık bu çile'
'Bitsin artık bu çile'

'Bitsin artık bu çile'

DİYARBAKIR - Diyarbakırspor'un başarısız olması, 2 sezondur bir türlü istenileni yapamaması taraftarların fazlasıyla üzdü ve üzüyor.

A+A-
Önceki sezonda, bu sezonda bir türlü hedefine ulaşamayan Diyarbakırspor’un ne olaacğı ne yapacağı taraftarların merak konusu oldu.
 
Hiç kimsenin sağa sola kaçmaması lazım, istenilseydi kesinlikle bir üst lige çıkardı diyen Yeşil – Kırmızılı taraftarlar yaptığı açıklamada, “  Kentimizde tek ses hakimdir”BİTSİN ARTIK BU ÇİLE” 1968 Yılında kurulan Diyarbakırspor’umuz bu son sezonlardır çileli günler yaşatıyor.
 
Taraftarlarınıda futboldan soğutuyor. Yeter artık diyoruz, hiç kimse sağa sola kıvırmasın.Yapılacaksa yapılsın yapılmayacaksa yapılmasın. 2 Milyon nüfüslu kentin takımı her ne hikmetse 2.lige terfi edemiyor. Çünki iyi bir kadro kurulmuyor, taraftarırın içini rahat edecek bir düzen getirilmiyor.Bu sezonu göz önüne alacak olursan güleriz. Denizli Belediylespor’u ligde hem içerde hemde deplasmanda mağlup et. E sen gel  Denizli’de oynadığın maçta bir varlık gösterme. Tabiki gösteremeyincede hakem işi bitirdi. Çünki bizde işi biterecek kadro kurulmadı. Bir tek kaleciyle bu iş olmaz. Eğer 2 .lige çıkmak isteniyorsa orta sahası ve forveti süper ile birlikte süper bir teknik direktör bulacaksın. Yoksa eldeki kadroyla bu iş yürümez. Yazık günah bu kadar emeklere artık sabırlar taştı,bu kent futbolda bunu hak etmiyor eski günlerini arıyor,bizlerin tek aşkı Diyarbakırspor’dur “ dedi.
 
Diyarinsesi.org / Mustafa GÖKER
 

HABERE YORUM KAT