1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Birlik beraberlikle 2.Lige yükselebiliriz'
'Birlik beraberlikle 2.Lige yükselebiliriz'

'Birlik beraberlikle 2.Lige yükselebiliriz'

Petrolspor AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Gülmez, Petrolspor'un, kentteki birlik ve beraberlik duygusu ile başarıyı yakalayıp 2. Lige yükselebileceğini ifade etti.

A+A-

2.5 sezondur takımın yönetimini devir aldıklarını belirten PetrolsporKulübü Başkanı Aydın Gülmez, bu süre zarfında yönetim olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirtirken, yeni sezon için birlik çağrısı yaptı.

Gülmez, açıklamasında "Petrolspor'umuzu, tüm şehir olarak, el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde tüm samimiyetimizle destekleyerek 2. Lig yolunda hiçbir zaman yalnız bırakmamalıyız" dedi.

Petrolspor'un kent için önemli bir marka olduğunu söyleyen Başkan Gülmez "Geçtiğimiz sezon bütçemiz ve tüm samimiyetimiz ile kulübü yönetmeye çalıştık. İstenilen ve beklenilen başarıyı yakalayamadık.  Ama şunun iyi bilinmesi gerekiyor ki Batman artık bir büyükşehir. Petrolspor tüm Batmanlıların takımıdır. Şehir olarak taraftarlarımız ve tüm kurumlarımızla beraber bu takıma sahip çıkılması gerekiyor. Şehrin futbol takımı o şehrin tanıtımında büyük pay sahibidir, bunu iyi değerlendirmemiz lazım. Petrolspor'umuzu, tüm şehir olarak, el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde tüm samimiyetimizle destekleyerek 2. Lig yolunda hiçbir zaman yalnız bırakmamalıyız" ifadelerini kaydetti.

DESTEK VE YÖNETİM ARAYIŞLARI

Gelecek sezon için yeni yönetim oluşturma hazırlıklarının da sürdüğünü belirten Başkan Aydın Gülmez, Batman halkına seslenerek "Bu memleketin havasını teneffüs eden tüm Batmanlılara sesleniyorum. Kenetlenelim, el ele verelim, hep birliktePetrolspor'umuzu 2. Lig'e taşıyalım" dedi. 

 

HABERE YORUM KAT