1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Birleşme ile ilgili bilgimiz yok'
'Birleşme ile ilgili bilgimiz yok'

'Birleşme ile ilgili bilgimiz yok'

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Şeyhmus Şenyiğit kamuoyunda dolaşan birleşme konusu ile ilgili kendilerine ulaşan hiç bir görüşme ya da bir bilginin olmadığını söyledi.

A+A-

BİZE GELEN BİR ŞEY YOK

Bu akşam toplanan Diyarbakırspor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısının ardından Diyarinsesi'ne konuşan Şenyiğit  "Biz Diyarbakırspor Kulübüyüz, kamuoyunda ortaya atılan birleşme önerisi ile ilgili yönetim kurulumuzda kesinlikle bir şey görüşmedik. Zaten bizlere bu konuyla ilgili ulaşan bir talep de bugüne kadar olmadı. Böyle bir görüşme talebi olursa da, bunun konuşulacağı yer yetkili kurullarımız ve yönetimimizdir.  Çünkü bize gelen bir şey yok. Kulübümüzün kapısı herkese açıktır. Benim telefonum 24 saat açık isteyen herkes ulaşabilir. Bizim bu konuda şu aşamada konuşabileceğimiz hiç bir şey yok.Bu konuda bizlere ulaşan ne resmi kanallardan, ne de bir başka şekilde bir görüşme talebi olmadı. Tabiki böyle bir talep olursa, bunu değerlendirecek olan yönetim kurulumuzdur. Diyarbakırspor'un geleceği için ne yapılması gerekiyorsa onu yaparız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Diyarbakırspor Yönetimi olarak bu işe gövdemizi koyduk. Kulübümüzü yaşatmak adına ne gerekiyorsa yapıyoruz ve bu sezon hedefimiz ligde şampiyonluktur. Formalarımız hazır, bu akşam aldığımız bir karar gereği yönetimde bulunan arkadaşlarımızda aramıza belirleyeceğiz adam başı 5-10 Bin TL ortaya koyarak takımımızı kampa gönderiyoruz. Ayrıca yakında tüm esnaf ve işyelerini tek tek gezerek maçlarımıza davet edip destek isteyeceğiz. Yine ligler başlamadan tüm kenti baştan başa dolaşacak bir bisiklet ve araç konvoyu düzenleyerek kenti harekete geçireceğiz.

TARAFTARIMIZ HERŞEYE DEĞER

Diyarbakırspor sevgisi halkımızın gönlündedir. Bugün BAL Liginde olsakta maçlarımıza en az 3 binin üzerinde taraftar gelecek. Diyarbakırspor bölgenin abisi durumundadır. Öyle kulüpler varki 10-15 Milyon TL harcama ve transfer yapmalarına rağmen maçlarına gelen taraftar sayısı çok çok az. Taraftar kitlen yoksa maçlarının ve takımın havasıda olmaz rengide olmaz. Diyarbakırspor 45 yıllık mazisiyle halen dimdik ayaktadır, bu kulübün sevenleri ve taraftarlarımız bizim yanımızda olduğu sürece yıkılmamız mümkün değil"

BU HABER SADECE DİYARİNSESİ.ORG'DE

HABERE YORUM KAT