1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bir tepkide Direniş'ten geldi; 'Düzenbazlık'
Bir tepkide Direniş'ten geldi; 'Düzenbazlık'

Bir tepkide Direniş'ten geldi; 'Düzenbazlık'

DİYARBAKIR - Amedspor Taraftar Grubu Direniş, Grup Başkanı Ramazan Tugay ve Eski Diyarbakırspor Kulübü Başkanı hakkında yapılan açıklamaları pervasızca şeklinde karşılayarak sert tepki koydular.

A+A-

AMED SPORTİF  DİRENİŞ TARAFTAR GRUBUNDAN AÇIKLAMA

AÇIKLAMA ŞÖYLE :

“ Dün geç saatlerde bir sayfada yayınlanan , Direniş grubu başkanımız Ramazan Tugay ve değerli Şeyhmus Şenyiğit Hakkında bu kadar pervasızca bu kadar acımasızca yapılan açıklamayı üzüntüyle karşılamış bulunmaktayız..
Diyarbakırda “Gazeteci ” sıfatıyla geçinen ve bu sıfatla yolunu bulan bu tip zatlar şuan içerisinde bulunduğu kurumlarıda sömürmekte olup Başkan’ımız Ramazan Tugay ve Şeyhmus Şenyiğit yaptıkları oyunları , düzenbazlıkları gündeme getirmeye çalışınca bu şekilde sağa sola saldırarak kendilerini aklamaya çalışmaktadırlar. İçinde bulunduğu kurumuda buradan uyararak, başarısızlığın sebebini uzakta aramamaları bizzat bu gibi şahıslar olduğunu belirtmek isteriz.

HUKUKİ İŞLEM BAŞLATILACAK
Bizler Direniş grubu olarak Başkan’ımızı böyle yalan haberlerle kirleten bu açıklamayı gerek hukuki yollarla gerek kendimiz hesabını soracağız. Belirtilen ithamlar ağza alınmayacak kadar ağır olup bunların hesabını sormayacağımızdan şüpheniz olmasın.
İlerleyen günlerde TV programına katılacak olan Ramazan Tugay bu konu Hakkı’nda ve kimsenin bilmediği gerçekleri bu canlı yayında açıklayacaktır.

TARAFTARIMIZ Nezninde belirtmek istiyoruz ki bizler Şeyhmus Şenyiğit ve Ramazan Tugay Başkanımızın arkasındayız. Tüm taraftarlarımızında Diyarbakırspor tribününde bunca emek veren Başkan’larımıza dayanışmaya bekliyoruz.

HABERE YORUM KAT