1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bir kaç vefakar işadamı Çorum'a yolladı
Bir kaç vefakar işadamı Çorum'a yolladı

Bir kaç vefakar işadamı Çorum'a yolladı

Sahipssiz bir şekilde ortada kalan ve kimsenin sahip çıkmadığı Diyarbakırspor''un imdadına yine bir kaç vefakar işadamı yetişti.

A+A-

Ligde oynadığı 8 karşılaşmanın tümünü kaybeden Yeşil-Kırmızılılar 9.karşılaşma için parasızlık yüzünden yola dahi çıkamayacak bir durumdaydı.

Sittemiz Yılmaz Bay'ın gayret ve girişimleri sonucu, eski yöneticilerden  Salih Akçadağ, Aziz Elaldı ve Şeyhmus Özkan' Çorum maçının deplasman masraflarını üstlendiler.

Akçadağ yaptığı açıklamada, Diyarbakırspor aşkında iyi gün, kötü gün yoktur. Bugün kulübümüz acil olarak deplasmana gitmesi gerekiyordu. Bizlerde elimizdeki imkanlkarımızla, birşeyler yaparak takımın en azından hükmen mağlup olmaması için üstümüze düşeni yerine getirdik. Bu şekilde daha ne kadar böyle gider, kentin bileşneleri maalesef sorumluluğunu yerine getirmiyor. Bu takımın mutlaka yaşatılması gerekiyor." dedi

Kulüp Müdürü İsmet Marsil ve Diyarbakırsporlu futbolcular Çorum Belediyespor maçının deplasman masraflarını üstlenen İşadamlarına teşekkür ettiler.

DİYARİNSESİ.ORG