1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bir haftada 7 araç çalındı
Bir haftada 7 araç çalındı

Bir haftada 7 araç çalındı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde bir hafta içinde park halinde olan 7 otomobil, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çalındı.

A+A-

Silvan'da son bir hafta içinde park halinde bulunan 7 aracın çalınması, ilçede paniğe neden oldu. Aracı çalınan Cüneyt Yılmaz adlı vatandaş, dün aracını evinin kapısına park ettiğini, sabah kalktığında ise aracı bıraktığı yerde görmediğini söyledi. Yılmaz, "Durumu 155'e bildirdim öğlen saatlerinde aracımın sanayi sitesinde olduğunu öğrendim. Aracımın içindeki bütün malzemeleri alıp götürmüşler sadece aracın kaportası kalmış. Gerçekten şok oldum.

Ben hangi zorluklarla aracımı almıştım. Hastalarım vardı, bu araçla onları götürüp getiriyordum, sadece bu işimi görsün diye almıştım. Hırsızlar son zamanlarda sadece benimki değil benim dışımda altı aracı daha çalmışlar. Silvan da bu duruma dur diyecek ya da önleyecek kimse yok mu? Bütün vatandaşların ve Emniyet yetkililerin bu konuda duyarlı olmalarını bekliyoruz. Aracımı çalan hırsızların bir an önce bulmalarını bekliyorum. Silvan'ın her tarafı MOBESE kameralarıyla donatılmış. Hırsızların yakalanmasını bekliyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT