1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bir hafta arayla Galatasaray'la iki maç
Bir hafta arayla Galatasaray'la iki maç

Bir hafta arayla Galatasaray'la iki maç

DİYARİNSESİ.ORG - Ziraat Türkiye Kupasında Diyarbakır'da oynanacak olan Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray karşılaşmasının tarih ve saati netleşti.

A+A-
Diyarbakır Atatürk Stadında oynanacak karşılaşmanın tarih ve saati TFF tarafından açıklandı.
 
Ziraat Türkiye Kupası G Grubu 3. hafta karşılaşmasında Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'un konuğu olacak Galatasaray karşılaşması 23 Aralık 2014 Salı Günü saat 17:00'de oynanacak.
 
Bu karşılaşmanın ardından 4.hafta karşılaşmasında31 Aralık 2014 saat 14:00'de iki ekip bu kez İstanbul Türk Telekom Arena'da karşılaşacaklar. 
 
 
Ziraat Türkiye Kupası 3.ve 4. hafta maç programı şöyle;
 
3. HAFTA
23 Aralık Salı
13.00 Karagümrük-Mersin İdmanyurdu (Vefa Stadı)
13.00 Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
15.15 Giresunspor-Gençlerbirliği (Giresun Atatürk)
17.00 Diyarbakır BŞB-Galatasaray (Diyarbakır Atatürk)
20.00 Fenerbahçe-Altınordu (Şükrü Saracoğlu)
 
24 Aralık Çarşamba
12.45 İstanbul Başakşehir-Sivas 4 Eylül (Recep Tayyip Erdoğan)
13.00 Balçova Yaşam-Eskişehirspor (Kemalpaşa Ulucak Stadı
13.00 Kayserispor-Bayburt (Kadir Has)
15.00 Konyaspor-Cizrespor (Konya Büyükşehir Stadı)
17.15 Sivasspor-Gaziantep BŞB (Sivas 4 eylül)
18.45 Samsunspor-Bursaspor (Samsun 19 Mayıs)
20.30 Beşiktaş-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)
 
25 Aralık Perşembe
13.00 Keçiörengücü-Akhisar Bld (Ankara Aktepe)
13.00 Sarıyer-Rizespor (Yusuf Ziya Öniş)
18.00 Gaziantepspor-Tuzlaspor (Kamil Ocak)
20.30 Trabzonspor-Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)
 
4. HAFTA
30 Aralık Salı
12.45 Sivas 4 Eylül Bld-İstanbul Başakşehir (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Komp.)
15.00 Gençlerbirliği-Giresunspor (Ankara 19 Mayıs)
16.30 Karabükspor-Ankaragücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.00 Altınordu-Fenerbahçe (İzmir Atatürk)
20.30 Adana Demirspor-Beşiktaş (5 Ocak Fatih Terim) 
 
31 Aralık Çarşamba
11.30 Cizrespor-Konyaspor (Cizre İlçe /  seyircisiz)
13.00 Tuzlaspor-Gaziantepspor (Tuzla Belediye Sahası)
13.00 Bayburt-Kayserispor (Bayburt Genç Osman)
13.00 Akhisar Bld.-Keçiörengücü (Manisa 19 Mayıs)
13.00 Gaziantep BŞB-Sivasspor (Kamil Ocak)
14.00 Galatasaray-Diyarbakır BŞB (TT Arena)
16.00 Rizespor-Sarıyer ( Yeni Rize Şehir)
16.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa Atatürk)
 
1 Ocak Perşembe
13.00 Eskişehirspor-Balçova Yaşam (Eskişehir Atatürk)
15.30 Mersin İdmanyurdu-Karagümrük (Tevfik Sırrı Gü

HABERE YORUM KAT