1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bir Garip Aşk yeni sezon ne zaman başlıyor?
Bir Garip Aşk yeni sezon ne zaman başlıyor?

Bir Garip Aşk yeni sezon ne zaman başlıyor?

Bir Garip Aşk Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizilerinin başında geliyor. Bir Garip Aşk dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki Bir Garip Aşk yeni sezon fragmanları yayınlandı mı? İşte merak edilen soruların cevapları...

A+A-

Bir Garip aşk yeni sezon için geri sayım başladı. Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ın yeni sezon yayın tarihi sevenleri tarafından merak edilen konulardan biri. Henüz yayın tarihi belli olmayan Hint dizisinin Aralık ayında ekranlara konuk olması tahmin ediliyor. İşte Bir Garip Aşk yeni sezon tanıtım fragmanları...

Hindistan’da Is Pyaar Ko Kya Naam Doon? adıyla yayınlanan ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle izlenen dizi aynı zamanda Bollywood Yıldızları Barun Sobti, Sanaya İrani, Daljeet Kaur Bhanot ve Abhaas Mehta’yı bir araya getiriyor.

Bazen hayatta katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yapamayacağınız kişidir. Bir Garip Aşk Hindistan’ın küçük bir şehrinde orta halli bir ailenin kızı olan Khushi Kumari Gupta ve Delhi’de yaşayan zengin İş Adamı Arnav Sing Raizada’nın tesadüflerle başlayıp büyük bir aşka dönüşen hayat hikayeleri anlatılıyor. Sevimli, konuşkan, becerikli, inatçı, dinine ve geleneklerine çok bağlı bir kişiliğe sahip Khushi bir gün düğün hazırlıkları yapan ablası Payal’in duyduğu endişeleri anlatmak için damadın ailesinin kaldığı otele gider.

Otelde Arnav’ın sahibi olduğu büyük bir Moda şirketinin defilesi vardır. Yanlışlıkla moda defilesinin ortasına düşen Khushi burada ilk kez Arnav ile karşılaşır.

Arnav defilesini mahvettiği için Khushi’den nefret ederken Khushi ise defile görüntüleri televizyonlarda yer alınca Lucknow’dan uzaklaşmak zorunda kalır ve Delhi’deki halasının yanına gider. Artık aynı şehirde yaşamaya başlayan ikili rastlantılar sonucu sürekli karşı karşıya gelir.

Arnav’ın nefreti, Khushi’nin inatçılığı ilk başlarda onları karşı karşıya getirse de zamanla ikilinin yıldızları barışır. Bir Garip Aşk’ın 7’den 70’e herkesin büyük bir beğeniyle izlediği sürükleyici öyküsü yeni yayın döneminde yeniden Kanal 7 ekranlarında yer almaya hazırlanıyor.

HABERE YORUM KAT