1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bir el de sen uzat kampanyası
Bir el de sen uzat kampanyası

Bir el de sen uzat kampanyası

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Ergani İlçe Kaymakamı Eşref Yonsuz, 'Bir el de sen uzat' kampanyası kapsamında 100 öksüz ve yetim çocuğun giydirilmesine yardımcı olan vatandaşlara teşekkür etti.

A+A-
Kaymakam Yonsuz'un girişimleri sonrası Kurban Bayramı öncesi hayata geçirilen 'Bir el de sen uzat' kampanyası kapsamında 100 öksüz ve yetim çocuk giydirildi. Kampanyaya destek verenleri kutlayan Kaymakam Yonsuz, "Kurban Bayramı münasebetiyle ilçemizde bulunan öksüz ve yetim çocuklarımıza yönelik kamu personellerimizle birlikte 'Bir el de sen uzat” sloganıyla çalışma başlattık.
 
Kurum müdürlerimiz kısa süre içerisinde ellerini taşın altına koyarak örnek bir kolektif çalışma yürüttü. Kamu personellerimiz ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla toplanan yardımlarla gariban çocuklarımız giydirilerek onların bayrama sevinçle girmelerine vesile oldular. Kısıtlı zamana rağmen 100 kadar çocuğumuzu bayram öncesi sevindirdik. Önümüzdeki dönemde de daha fazla kişiyi kapsayacak şekilde benzer çalışmalarımız olacaktır. Bu anlamda emeği geçen tüm kamu personelimize ve hayırsever vatandaşlarımızda desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.
 
 
(ET-YRT-Y)
Etiketler : , , , ,

HABERE YORUM KAT