1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bir Deniz Hikayesi yarın akşam Kanal D'de
Bir Deniz Hikayesi yarın akşam Kanal D'de

Bir Deniz Hikayesi yarın akşam Kanal D'de

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören ve yeni bölümü merakla beklenen dizi Bir Deniz Hikayesi 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde; Zeynep, Deniz ve Hakan'ı yeni maceralar bekliyor. Heyecanın dorukta olduğu yeni bölümü ile Bir Deni

A+A-

Kanal D'nin sevilen dizisi Bir Deniz Hikayesi 7. Bölüm Fragmanı yayında; Zeynep, Deniz ve Hakan ile yeni bir hayat mı düşünüyor? Başrollerini; Emre Kızılırmak, Begüm Birgören, Emir Berke Zincidi ve Başak Parlak paylaştığı Bir Deniz Hikayesi yeni bölümü sürpriz sahneleri, şaşırtıcı gelişmeleriyle 3 Kasım Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

 

Sıcak ve samimi hikayesi ile yeni sezonun sevilen dizilerinden olan Bir Deniz Hikayesi yeni bölüm için heyecan dorukta. İşte Bir Deniz Hikayesi 7. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntıları...

BİR DENİZ HİKAYESİ 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 


BİR DENİZ HİKAYESİ 7. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep ve Semih arasında yaşananlar çıkmaza dönüşmüştür. Semih yaşanan olaylar karşısında iyice gerilmiştir ve saldırganlaşmıştır.

Deniz ise Zeynep’in annesi olduğu fikrine iyice alışmıştır. Reyhan Hakan’ın İstanbul’da olması konusunda çok rahatsızdır.

Hakan kendini yine çıkmazların ortasında bulacaktır. Tam her şey yoluna girdi derken İstanbul’dan gelen bir telefon Hakan’ı yine yollara düşürecektir.

Deniz hem Reyhan’a hem Zeynep’e karşı oldukça duygusaldır, tek isteği evde hem annesi hem babasının bir arada olmasıdır.

BİR DENİZ HİKAYESİ KONUSU

Bir Deniz Hikayesi; Küçük Deniz ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan'ın Ege'den İstanbul'a uzanan hayatını çarpıcı bir şekilde ekrana taşıyor. Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz, mutlu bir çocuktur. Fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden, Deniz'in bir yanı hep eksiktir. Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmış ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar, Zeynep'in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır.

Aradan yıllar geçmiş, Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisi sırasında bir kasabada Deniz'le karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir fırtınanın içinde bulacaktır.

HABERE YORUM KAT