1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bir Deniz Hikayesi için tehlike çanları çalıyor
Bir Deniz Hikayesi için tehlike çanları çalıyor

Bir Deniz Hikayesi için tehlike çanları çalıyor

Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden Erler Film – Türker İnanoğlu imzalı Bir Deniz Hikayesi için tehlike çanları çalıyor.

A+A-

Başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Başak Parlak, Ozan Çobanoğlu, Caner Kurtaran ve Cevdet Arıcılar'ın yer aldığı, yönetmenliğini Aydın Bulut'un üstlendiği, babasıyla sakin bir hayat yaşayan Deniz'in hikayesinin anlatıldığı dizi;Salı gecelerinde bir varlık gösteremeyince kredisini tüketti.


Dizi için Tehlike çanlarının çaldığından bahseden Mesut yar Posta Gazetesi'nde ki köşesinde bu konuya değindi.
İşte Mesut Yar'ın köşesine taşıdığı o yazı;


Kalbim Ege’de Kaldı (Kanal D) dizisi erken bir finalle aramızdan ayrılıyor. Pazar akşamı tutunamadı. Mesele bu. Yoksa dizinin kalitesinde bir sorun yoktu bana göre... Aynı akıbet görünen o ki Bir Deniz Hikayesi isimli dizinin de başına gelmek üzere. Salı gecelerinde varlık gösteremeyen dizinin kredisini tükettiği gelen kulisler arasında. Bir diğer kulis de Yılanların Öcü isimli diziyle ilgili.

Show TV ekranında geçtiğimiz yıl iyi bir performans gösteren dizi, ekranın referans kaybıyla birlikte yuvarlandı. Hal böyle olunca setin toplandığı konuşuluyor. Şimdi bu yazdıklarım tövbe hâşâ Tanrı kelamı değil. Belki bir düzeltme filan gelebilir. Ama emin olun ki üç hafta sonra “adam haklı beyler” diyen ciddi bir kalabalıktan; “müneccim misin?” soruları yağacaktır tarafıma. Kesin yanıtı yapıştırayım; “değilim ama kulağım bir hayli delik maşallah!”... 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler