1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bimeks Diyarbakır'da büyüyor
Bimeks Diyarbakır'da büyüyor

Bimeks Diyarbakır'da büyüyor

DİYARBAKIR- Başarılı franchise sistemi ile Türkiye'de yatırımlarına devam eden Bimeks, Diyarbakır mağazasını NCity AVM'deki yeni yerinde büyük indirimlerle açılıyor.

A+A-

2010 yılında franchise sistemi ile Anadolu'da yayılma stratejisi ile yola çıkan Bimeks, 2012 yılı bitmeden Diyarbakır'daki mağazasına NCity AVM' de 8 Aralık'ta saat 09.00'da hizmete açacak. 450 metrekarelik mağazada verilecek hizmetle kampanyalı ürünler Diyarbakırlıların beğenisine sunulacak.

BÜYÜK AÇILIŞIN BÜYÜK İNDİRİMLERİ

8 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek Büyük Açılış'ın 'Büyük İndirimleri'nden bazıları şöyle:

“iPhone 5 3 bin 299 TL yerine 2 bin 499 TL, Win. 8 işletim sistemli Dell Bilgisayar bin 642 TL yerine bin 149 TL, Samsung Galaxy SIII cep telefonu bin 999 TL yerine bin 599 TL, Philips 82 ekran LED TV bin 409 TL yerine 799 TL, Canon Profesyonel Fotoğraf Makinesi bin 699 TL yerine 949 TL.”
Ayrıca tablet bilgisayar, yazıcı, hard disk gibi çeşitli ürünlerde yapılacak indirimler ile NCİTY AVM' de açılış ve indirim coşkusu aynı anda yaşanacak.

Her geçen yıl Anadolu'daki faaliyette bulunan il sayısını arttıran Bimeks, Doğu yatırımlarını sürdürüyor. 2015 yılında 81 ilde en az bir Bimeks mağazası hedefi ile yoğun çalışmalarına devam ediyor. Şu ana kadar 67 mağazası ile 42 ilde hizmet veren Bimeks'in kendine özgü franchise sistemi, gelişiminin önemli basamağını oluşturuyor. Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar stok riski olmadan, neredeyse sıfır zarar riski ile yatırımların gerçekleştiğini dile getirdiği kendine özgü franchise sistemleri ile başarıya koşacak yeni girişimcilere acele etmeleri gerektiğini belirtti.