1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bilardo günleri tamamlandı
Bilardo günleri tamamlandı

Bilardo günleri tamamlandı

DİYARBAKIR- Türkiye'nin farklı illerinden 150 sporcunun katıldığı Diyarbakır'daki bilardo müsabakalarında renkli görüntüler yaşandı.

A+A-

Dünyaca ünlü yıldız sporcuların izlediği şampiyonada mutlu sona Murat Naci Çoklu ulaştı.

Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'Geleneksel Diyarbakır Bilardo Günleri Türkiye Şampiyonası' sona erdi. Arena Bilardo Salonu'nda düzenlenen final müsabakalarıyla tamamlanan turnuvayı Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan, Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner ve Artistik Bilardo Dünya Şampiyonu Hacı Arap Yaman da takip etti.

Türkiye'nin farklı illerinden 150 sporcunun yer aldığı ve 6 gün süren müsabakalarda renkli görüntüler yaşandı. Şampiyonada Murat Naci Çoklu birinci, Yılmaz Özcan ikinci olurken, Mehmet Aksoy ve Mehmet Can Çapan üçüncü oldu.

“GURUR DOLU GEÇTİ”

Türkiye Bilardo Federasyonu Diyarbakır İl Temsilcisi İhsan Delibaş, 25 Ağustos'ta başlayan ve 6 gün süren şampiyonanın çok güzel geçtiğini belirtere, bilardoseverlerin unutulmaz anlar yaşadığını ifade etti. Müsabakaların büyük çekişmeye sahne olduğunu anlatan Delibaş, güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptıklarını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

BİLARDONUN YILDIZLARI SAHNE ALDI

Final müsabakalarına ilginin büyük olduğu aktaran Delibaş, “Müsabakaların finaline ilginin fazla olması bizi ve tüm Diyarbakırlı bilardocuları sevindirdi. Bu görüntüler bizim için sürpriz olmadı.

Diyarbakır halkı bilardoyu çok seviyor. Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanımız Ersan Ercan, Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner ve Artistik Bilardo Dünya Şampiyonu Hacı Arap Yaman'ın da bizlerle olması mutluluğumuzu iki kat artırdı. Hepsine teşekkür ediyoruz” dedi.


(HA-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT