1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Big Brother Türkiye'de şok gelişme!
Big Brother Türkiye'de şok gelişme!

Big Brother Türkiye'de şok gelişme!

Ekranların merakla beklenen yarışma programı Big Brother Türkiye'de haftanın yeni lideri kim oldu? sorusunun yanıtı belli oldu. Big Brother Türkiye evinde 7'nci haftanın lideri Sinan oldu. Sinan üçüncü kez liderlik kolyesini boynuna taktı...

A+A-

‘Big Brother’ın verdiği ‘ip’ görevinde Sinan, birbirine dolanmış ipleri çözüp, Arena’daki parkuru en önce tamamlayan kişi olarak oyunun galibi oldu.

 

10 kişinin kıyasıya mücadelesine sahne olan liderlik görevinde birinci olan Sinan, ‘Demir Abi için, Çağla için’ diye bağırarak galibiyetini, eve veda eden isimler Demir ve Çağla’ya armağan etti. Bu galibiyet Sinan’ı, 7.haftada evin lideri yaptı. Liderlik kolyesini 3. kez boynuna takmayı başaran Sinan, ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu hafta da, dokunulmazlığın verdiği güveni yaşayacak.

 

Sinan, liderliğin ardından yaptığı konuşmada “Ben hep şunu söylüyorum, ummadık taş baş yarar. Burası ‘Big Brother’. Her an her şey değiştiği için artık beklemediğin şeyler olabilir. Bence bu saatten sonra benim ne kadar güçlü olduğumu anlamışlardır. Anlamadıysalar da, ileriki haftalarda zaten onlara kendimi gösteririm” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler