1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Big Brother Türkiye hangi kanalda yayınlanacak?
Big Brother Türkiye hangi kanalda yayınlanacak?

Big Brother Türkiye hangi kanalda yayınlanacak?

Big Brother Türkiye yeni sezona hazırlanıyor. Merakla beklenen yarışma programı Big Brother Türkiye için kanal tartışması da sürüyor. Big Brother Star TV'de mi yoksa Fox TV de mi?

A+A-

Big Brother Türkiye yeni sezon hazırlıklarına başladı. Big Brother Türkiye Yarışması başvuruları devam ediyor. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burada. Big Brother Türkiye ne zaman başlıyor sorusu henüz netlik kazanmadı. 

Big Brother Türkiye Başvuruları

Star Tv'de 2. sezon için hazırlığa başlayan Big Brother Türkiye için başvurular başladı.Star Big Brother başvuru işlemi için adaylardan şu soruların olduğu formun doldurulması isteniyor; ad soyadınız, yaşınız, yaşadığınız şehir, doğduğunuz şehir, gsm numaranız, sabit telefonunuz, cinsiyetiniz, mesleğiniz, e-posta adresiniz, doğum tarihiniz, mezun olduğunuz okul ve bölüm, devam ettiğiniz okul ve bölüm, adresiniz, elemelere hangi şehirden katılabilirsiniz, boyunuz, kilonuz, göz renginiz, saç renginiz, medeni durumunuz, birlikteliğiniz var mı var ise ne kadar zamandır, çocuğunuz var mı, var ise kaç çocuğunuz var, özel yetenekleriniz var mı, var ise nedir, hiç başka yarışmaya başvurdunuz mu, evet ise hangi yarışma, başka yarışmada sonuç ne oldu, ne ödül aldınız gibi bir çok soruya cevap verdikten sonra müracat işlemi tamamlanıyor.

Ayrıca Big Brother Türkiye başvuru formu içerisinde yer alan kutucuklardan karakter özelliklerinize uyanları işaretlemeniz isteniyor. Formda yer alan abartıcı, aceleci, acımasız, akılcı, alaycı, alçakgönüllü, antipatik, bencil, bonkör, cesur, cimri, çekingen, doyumsuz, duygusal, dürüst, düzenli, fedakar, gerçekçi, güvenilir, hayalperest, inatçı, iyimser, kararlı, konuşkan, kurnaz, meraklı, önyargılı, sakin, samimi, sinirli, titiz, yardımsever, yetenekli, zeki, kötümser, şımarık, aldırmaz, deneyimli, geveze, sevinçli, gerçekçi, kaderci seçeneklerinden 9 tanesini de seçmeniz gerekiyor. 

Big Brother Türkiye En Son Bölümde Neler Oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı Big Brother Türkiye finali nefes kesen bir birincilik yarışına sahne oldu. Big Brother finalinde Arsel , İdli , Onur ve Sinan arasında müthiş bir şampiyonluk yarışı yaşandı. Big Brother finalinde yapılan SMS oylaması sonucunda birinciliği kazanan isim Sinan oldu. 

1 milyon TL'lik büyük ödülün sahibi olan Sinan çok mutlu olduğunu söyledi. Yarışma ile ilgili bir iddia da ortaya atıldı Big Brother Türkiye'nin yeni sezonda fox tv'de yayınlanacağı iddia edildi.
 

fft16_mf6703231.jpeg
BIG BROTHER TÜRKİYE BİRİNCİSİ SİNAN AYDEMİR KİMDİR?

Sinan Aydemir 20 yaşında Beden Eğitimi Öğretmenliği öğrencisidir. 14 kardeşi var ve hepsi ülkemizin farklı şehitlerinde yaşam mücadelesi veriyor. Sinan’ın hayattaki en büyük idolü babası. Big Brother Türkiye elemelerine katılabilmek için 3 gün boyunca tırla yolculuk yaparak İstanbul’a geldi. Sinan küçüklüğünden beri bir çok işte çalışarak ailesine destek olmaya çalışmış. Şimdi de üniversiteye gidip ailesinin gururu olmak istiyor. Hayvanları çok seviyor, babası ile birlikte tavşan besliyor. Boş zamanlarında mahalledeki arkadaşları ile futbol oynuyor. Yanından ayırmadığı kolyesinde “zaafım” yazıyor ve bunun hayatının sırrı olduğunu söylüyor. Sinan Big Brother Türkiye’den 1milyon lirayı kazanıp bütün ailesini bir araya getirmek istiyor.

fft1_mf1019617.jpeg
 
BIG BROTHER YENİ DÖNEMDE HANGİ KANALDA


Big Brother star TV'de finalini yaparken yeni yayın döneminde yeni bir kanalla anlaştığı iddia ediliyor. Big Brother ikinci sezonu FOX TV kanalında olabileceği iddialar arasında.

HABERE YORUM KAT