1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Big Brother Türkiye evine kim geri dönecek?
Big Brother Türkiye evine kim geri dönecek?

Big Brother Türkiye evine kim geri dönecek?

STAR TV'nin heyecan dolu yarışması Big Brother Türkiye son elemede eve veda eden isim Alphan oldu. Bu hafta eleme yapılmayacak. Elenen yarışmacılardan birinin eve geri döneceği Big Brother Türkiye'de evin yeni lideri kim oldu? İşte Big Brother Türkiye'de

A+A-

Big Brother Türkiye evinde 7 kişi olmasına rağmen bu hafta bir ilk yaşandı ve sadece 3 kişi; Arsel, İdil ve Gökçen liderlik mücadelesi verdi. ‘Big Brother’ın verdiği ‘boruda tutunma’ görevinin galibi olan İdil, evin yeni lideri oldu. ‘Big Brother’, ‘liderlik görevi’ni bilerek bırakıp, kural ihlali yaptığı için Arsel’i doğrudan eleme listesine aldı. Bu karar İdil’i gözyaşlarına boğdu. 
 
CEZALILAR YARIŞMADI
 
‘Big Brother’, eleme listesine verecekleri isim üzerinde konuşup, anlaşarak kural ihlali yaptıkları için, 9. haftanın finalinde, doğrudan 10. haftanın eleme listesine alarak cezalandırdığı Onur, Sinan ve Hüseyin’i ‘liderlik görevi’nden de men etti.  9. haftanın finalinde dokunulmazlık kazanan Rezan’ın ise, ‘liderlik görevi’nde yer alıp almama kararını kendisine bıraktı. Rezan görevde yer almak istemedi. 
 
BORUDA ASILI KALDILAR 
 
Gökçen, Arsel ve İdil, ‘liderlik görevi’ için Arena’ya çıktı.  ‘Big Brother’ onlara ‘boruda asılı kalma’ görevi verdi. Buna göre; Arena’da asılı olan borulara el ve ayaklarıyla tutunacaklar, en uzun süre asılı kalan kişi liderliği kazanacaktı. Görev başladı ve borudan düşen ilk isim Gökçen oldu. Ardından da Arsel düştü ve görevin galibi İdil, evin yeni lideri oldu. 
 
BU HAFTA ELEME YOK 
 
‘Big Brother Türkiye’nin 10. Hafta Finali’nde evde eleme olmayacak. Aksine, 9. haftanın finalinde Asuman Krause’nin de açıkladığı üzere, daha önce elenen 9 isim arasından bir veya daha fazla kişi eve geri dönecek. Ancak ev halkının bundan haberi yok. Dolayısı  ile, adları eleme listesinde olan Onur, Sinan, Hüseyin ve Arsel, hafta boyunca elenme kaygısını üzerlerinde hissetmeye devam edecek.  
 
BIG BRTOHER TÜRKİYE EVİNE KİM GERİ DÖNECEK?
 
Big Brother evine kimin geri döneceği SMS seyirci oylaması sonucu belli olacak. Eve geri dönmesini istediğiniz yarışmacıyı desteklemek için adını yaz 6400'a gönder.
 
Oylama Cuma günü saat 16.00'da sona erecek.
 
Big Brother Türkiye Eve Dönüş 7 Şubat Pazar akşamı star TV'de..

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler