1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Beyaz kamyoncularla bir araya geldi
Beyaz kamyoncularla bir araya geldi

Beyaz kamyoncularla bir araya geldi

DİYARBAKIR- Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mine Lök Beyaz, iftar sonrası Diyarbakır Nakliyeciler ve Kamyoncular Derneği üyeleri ile bir araya gelerek dertlerini dinledi.

A+A-

İlim Yayma Cemiyeti'nin vermiş olduğu iftara katılan Milletvekili Mine Lök Beyaz, iftar sonrası AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat ve AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç ile birlikte Kayapınar ilçesi Huzurevleri Mahallesi'nde bulunan bir aileyi ziyaret etti.

Aile ile sohbet edip çay içen Mine Lök Beyaz ve beraberindekiler Sur ilçesinde bulunan başka bir aileyi ziyaret etti. Aile ziyaretinin ardından bir kahvehanedeki vatandaşlarla oturup çay içen Mine Lök Beyaz ve beraberindekiler vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Mine Lök Beyaz ve beraberindekiler son olarak Diyarbakır Nakliyeciler ve Kamyoncular Derneği üyeleri ile buluşarak sorun ve sıkıntılarını dinledi. Mesleklerinde yaşanan aksaklıkları ve bir takım problemleri aktaran dernek üyeleri milletvekillerinden destek istedi. Problemlerini çözmek adına elinden gelen çabayı göstereceğini aktaran Beyaz, bunun için gerekli gördüğü çalışmaları yürüteceğini ifade etti.

HABERE YORUM KAT