1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. 'Beyaz' aşka geldi...
'Beyaz' aşka geldi...

'Beyaz' aşka geldi...

Beyazıt Öztürk sağ gösterip sol vurdu! Uzun süredir bir avukatla aşk yaşadığı iddia edilen Beyaz, önceki gün Türkbükü’nde eski manken, Yardımcı Doçent Doktor Ebru Güzel’le görüntülendi.

A+A-

Yıllardır birlikteliklerini gözlerden uzak yaşayan Beyazıt Öztürk’ün yeni aşkı ortaya çıktı.

Ünlü şovmen, önceki gün mankenliği bıraktıktan sonra akademik kariyer yaparak yardımcı doçent olan Ebru Güzel’le Bodrum Türkbükü’nde görüntülendi.

HT Magazin'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre, B planı adlı tekneyle Türkbükü açıklarına demirleyen çift, hamburgere ve su yatağına binip saatlerce deniz keyfi yaptı.Beyazıt Öztürk’ün sürpriz aşkı Ebru Güzel, Okan Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı olarak görev yapıyor.

Yıllardır birlikteliklerini gözlerden uzak yaşayan Beyazıt Öztürk’ün yeni aşkı ortaya çıktı.Ünlü şovmen, önceki gün mankenliği bıraktıktan sonra akademik kariyer yaparak yardımcı doçent olan Ebru Güzel’le Bodrum Türkbükü’nde görüntülendi.B planı adlı tekneyle Türkbükü açıklarına demirleyen çift, hamburgere ve su yatağına binip saatlerce deniz keyfi yaptı.Beyazıt Öztürk’ün sürpriz aşkı Ebru Güzel, Okan Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı olarak görev yapıyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler