1. HABERLER

  2. SPOR

  3. BEŞİKTAŞ AVUSTURYA'DA İLK ÇALIŞMASINI YAPTI
BEŞİKTAŞ AVUSTURYA'DA İLK ÇALIŞMASINI YAPTI

BEŞİKTAŞ AVUSTURYA'DA İLK ÇALIŞMASINI YAPTI

Yeni Sezon Hazırlıklarının İkinci Etabı İçin Dün Avusturya'ya Gelen Beşiktaş, Kamp Çerçevesindeki İlk Çalışmasını Bugün Yaptı.

A+A-

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için dün Avusturya'ya gelen Beşiktaş, kamp çerçevesindeki ilk çalışmasını bugün yaptı.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam takımın akşam saatlerinde de basına kapalı ikinci bir antrenman yapacağını bildirdi.

Sabah antrenmanına düz koşu ile ısınarak başlayan siyah beyazlı futbolcular daha sonra dar alanda çift kale maç yaptılar. Teknik direktör Sağlam, antrenmanı futbolculara şut çalışması yaptırarak sonlandırdı. Sabah antrenmanına kaptan Delgado katılmayarak otelde güçlendirme çalışması yaparken Gökhan Zan da takım arkadaşlarından ayrı olarak çalıştı.

Antrenman sonrası kaldıkları Loipersdorf otelinde basın toplantısı düzenleyen Gökhan Zan, Beşiktaş'la yeniden sözleşme imzaladığı için çok mutlu olduğunu belirterek, Beşiktaş dışında hiçbir takımla görüşmediğini söyledi.

Delgado ve Nobre'nin yönetim tarafından kaptan seçildiklerini hatırlatan Gökhan Zan, ''Yönetimin bu kararına saygı duyuyorum. Bizim de bu arkadaşlarımıza yardımcı olmamız gerekir'' dedi.