1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Beş Kardeş'te kardeşler ortalığı fena karıştırıyor
Beş Kardeş'te kardeşler ortalığı fena karıştırıyor

Beş Kardeş'te kardeşler ortalığı fena karıştırıyor

Beş Kardeş dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Beş Kardeş'in yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Beş Kardeş 12. bölümden detaylar..

A+A-

Beş Kardeş dizisi yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısında. Kanal D'nin gündem yaratan dizisi Beş Kardeş yeniden ekranlara konuk oluyor. İşte Beş Kardeş dizisi yeni bölümden detaylar..

Başeğmez Kardeşler ortalığı fena karıştırıyor!
 
Sait, Canan ile nikah kıydıktan hemen sonra Mukadder ve Hakkı, kardeşlerin evine yerleşir. Mukadder'in torun baskısından bunalan Sait, Canan ve Melike'yi de alıp balayına kaçar. Sevdikleri kadınlara kendilerini ispat etmek isteyen kardeşler, Sait'in yokluğunda ortalığı toz duman edecektir. Sait, döndüğünde kardeşlerinin sebep olduğu büyük yıkımı tamir edebilecek midir?
 
“Beş Kardeş” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Salı  saat 22.30'da Kanal D’de ….Sakın Kaçırmayın!
 

 
Dizinin yeni bölümünde; Nazım, "Halkın Öfkesi" adlı gazetesinde çalışmak üzere stajyer arayacak. Gazetecilik bölümünde okuyan Zeynep, Nazım'ın ilanına başvurduğu sırada Aziz ile tanışacak. Aziz'in aşık olduğu Zeynep'in hayatı hiç ummadığı bir şekilde değişecek.
 
İzleyenleri yine kahkahaya boğacak olan bölümde; Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz sevdikleri kadınlara açılmak için kendilerine has yöntemlerle planlar yapacak.
 
Beş Kardeş'in aşkla olan imtihanının ekrana geleceği bölüm 21 Temmuz Salı günü saat 22.30'da Kanal D'de ekrana gelecek.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler