1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Beş Kardeş fianl bölümü ekranlara kilitledi
Beş Kardeş fianl bölümü ekranlara kilitledi

Beş Kardeş fianl bölümü ekranlara kilitledi

Beş Kardeş dizisi final bölümüyle ekranlara veda etti. Kanal D'nin sezon boyunca izleyiciler tarafından en çok ilgi gören dizisi Beş Kardeş final bölümünde neler oldu. İşte Beş Kardeş final bölümünden detaylar..

A+A-

Beş Kardeş dizisinin ekran yolculuğu sona erdi. Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen başarılı dizisi Beş Kardeş final bölümüyle izleyicilerine veda etti. İşte Beş Kardeş'in final bölümü ve detaylar..

Sait ile Canan balayına çıkıyor, geride kalan Başeğmez Kardeşler ise ortalığı fena karıştırıyor.

 
Kanal D’nin,  yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini ve senaryosunu ünlü senarist Onur Ünlü’ nün yaptığı, başrollerinde; Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen, Nihal Yalçın, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Merve Ateş, Eylül Su Sapan, Merve Dizdar, Ayşen Gruda, Sabriye Kara, Kuzey Yücehan, Zeynep Kızıltan, Ercü Turan, Vedat  Erincin, Köksal Engür, Serhat Talay, Banu Fotocan, Erşan U. Ölmez,  Ahmet Kaynak, Eren Şahin, Tevfik Yapıcı ve Ziya Çiçek’in yer aldıkları sevilen dizisi “Beş Kardeş”  final bölümü ile ekrana geldi.
 

Sait ile Canan sonunda garip bir nikah töreniyle evlenirler. Tam evliliklerin tadını çıkaracakken nikahtan hemen sonra Mukadder ve Hakkı, konağa yerleşir. Mukadder'in torun baskısından ve Hakkı’dan bunalan Sait, Canan ve Melike'yi de alıp balayına kaçar. Sait ve Canan’ın yokluğunda, sevdikleri kadınlara kendilerini ispat etmek isteyen kardeşler, ortalığı iyice karıştırırlar. Sait ve Canan döndüklerinde hiçbir şey eskisi gibi değildir. Sait, kardeşlerinin sebep olduğu felaketi düzeltebilecek midir?
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler