1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Beş Kardeş 7. yeni bölüm
Beş Kardeş 7. yeni bölüm

Beş Kardeş 7. yeni bölüm

Beş Kardeş dizisi ekranlara bomba gibi dönüş yaptı. Beş Kardeş sürprizlerle dolu yeni bölümleriyle Salı 20:00'de Kanal D'de! Heyecanla beklenen Beş Kardeş 7. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız

A+A-

Ay Yapım imzalı, senaristliğini ve yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği, Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman, Köksal Engür ve Ayşen Gruda'nın rol aldığı "Beş Kardeş heyecan dolu yeni bölümü ile bu hafta yine kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Beş Kardeş 7. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı izleyiciyle buluştu.

BEŞ KARDEŞ 7. BÖLÜM FRAGMANI -  TIKLA İZLE

Melike yediklerinden zehirlenip hastaneye düşer. Hastanede Sait’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Melike’nin babasının kim olduğunu öğrenmeye çalışan Sait ve Kudret, Fahriye’nin evine gizlice girmiş ve onun yatağında yakalanmıştır. Fahriye ikisini de polise şikayet eder. Sait, Nazım’ın da araya girmesiyle karakoldan çıkar fakat Melike’nin babasının kim olduğu düşüncesi içini kemirir.

Aziz oto galerinin başına geçmesinin bedelini ödemeye başlar. Oto galeri işi paravan çıkmıştır. Patronun zorlamasıyla tahsilat işlerine girer. Aziz’in başı beladadır.

Orhan, Şevval ve Taşkın’ın açmaya çalıştığı restorana ortak olabilmek için Canan’dan yardım ister. Parayı bulur fakat restoranda onları bir sürpriz beklemektedir. Fahriye de para katarak ortak olmuştur. Canan rakibi ile istemeden ortak olmuştur.

Gazeteden ayrılan Nazım kendi gazetesini kurmaya karar verir. “Halkın Öfkesi” adındaki gazetesi için bahçede kendine bir baraka inşa etmeye başlar. Evdeki bütün bu karmaşanın arasında Turgut imamlık için başka şehre tayinini ister. Turgut kardeşlerini terk etmek üzeredir.


 
Beş Kardeş 6. Son Bölüm - Sait, kardeşlerinin arkasını toplamaktan Canan’la yeteri kadar ilgilenemez. Bu durumu düzeltmeye çalışırken Melike yediklerinden zehirlenip hastaneye düşer. Hastanede Sait’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Melike’nin babası Sait midir? Fahriye’nin planı nedir?

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler