1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bergüzar Korel eski sağlığına kavuştu
Bergüzar Korel eski sağlığına kavuştu

Bergüzar Korel eski sağlığına kavuştu

Ünlü oyuncu Çeşme'den döndü. Çeşme’deki tatilini bitirip İstanbul’a dönen Bergüzar Korel, soluğu işinin başında aldı. Zehirli balığa basıp hastanelik olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel eski sağlığına kavuştu.

A+A-

Çeşme'den dönen ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Cihangir’deki kahve dükkanı Not Just Coffee’de işbaşı yaptı. Mekânına gelenlerle yakından ilgilenen ünlü oyuncu, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. 

Çeşme tatili sırasında zehirli balık trakonyaya basan ve bu nedenle hastanelik olan Korel, sorular üzerine “Çeşme’de yıllarını geçiren herkesin yaşadığı bir şey bu. Sonunda benim de başıma geldi. Aslında hayvanın bir suçu yok, kum balığı. Üstüne basınca doğal olarak dikenlerini batırıyor.

Sorun, bana dört dikenini birden batırması oldu. Garibim zaten ben üstüne bastıktan sonra ölmüştür. ‘Geçmiş olsun’ diyenlere ‘Ben iyiyim de balığı bilemiyorum’ dedim, güldük eğlendik” dedi.

SETLERE KAHVE TAŞIYACAĞIM

Başrol oynadığı “Karadayı” dizisi geçtiğimiz sezon sona eren Bergüzar Korel yeni projeleriyle ilgili sorular üzerine de önümüzdeki yayın döneminde televizyondan uzak kalıp dinleneceğini söyledi:

“Bu sene de setlere gideceğim ama monitör başında olacağım. Annemin, arkadaşlarımın setlerine dükkandan kahve taşıyacağım. Bu sene biraz dinlenmek istiyorum. Belki tiyatro ya da sinemada yer alabilirim.”

HABERE YORUM KAT