1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Beren Saat’e HDP koruması
Beren Saat’e HDP koruması

Beren Saat’e HDP koruması

Güzel oyuncu Beren Saat’in aldığı tehditler kocası Kenan Doğulu’yu harekete geçirdi.

A+A-

Sarıyer’de Aşk-ı Memnu dizisinin çekildiği köşkün önünde yapılan protesto herkesin dikkatini çekti. Çünkü köşkün önünde yapılan bu protesto HDP’ye destek verdiği için Beren Saat aleyhinde yapılmıştı.  ‘Beren Saat’e inat teröre hayır’ sloganlarının atıldığı bu eylem Kenan Doğulu’nun bir hayli canını sıkmış görünüyor.


KENAN KOLLARI SIVADI

Eşi hakkında yapılan sert yorumları korkuyla okuyan Doğulu, son olayın ardından kolları sıvadı. Ünlü popçu, Beren Saat’i her yerde adım adım takip edecek bir yakın koruma tutma kararı aldı. Bu arada güzel oyuncu için yeni dizisinin setinde de güvenlik önlemleri alınacağı öğrenildi. Kenan bunları yaparken, Beren’in de twitter ve instagramdan aldığı tehditler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

HDP’ye niyet Beren’e kısmet!
 
Sarıyer’de terörü lanetlemek için toplandılar HDP'ye destek veriyor diye Beren Saat'i yuhladılar.

Beren Saat HDP’yi protesto etmek isteyenlerin hedefi oldu. Güzel oyuncunun Aşkı- Memnu dizisinde oynadığı köşkün önü protestocularla doldu. HDP’ye destek verdiği iddiasıyla Beren Saat’i protesto etmek isteyen grup sosyal medya üzerinden yazışarak bir araya geldi. Teröre lanet yürüyüşü olarak başlayan protesto Sarıyer’deki Aşk-ı Memnu dizisinin çekildiği köşkün önüne gelince renk değiştirdi ve bir Beren Saat protestosuna döndü.

Sosyal medya hesaplarında “Beren Saat’e inat teröre hayır mitingi” şeklinde duyurulan eylemde kalabalık bir grup Beren Saat’i seçimlerde HDP’ye destek verdiği gerekçesiyle protesto etti. Grup, Beren Saat’i kınamak adına güzel oyuncunun Aşk-ı Memnu dizisinin çekildiği Sarıyer’deki köşkün önünde tekbir çekerek dağıldı.

(sözcü)

HABERE YORUM KAT