1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Berdan Mardini Diyarbakır'da
Berdan Mardini Diyarbakır'da

Berdan Mardini Diyarbakır'da

DİYARBAKIR- Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Ninova Park, kuruluşunun 3. yıl etkinlikleri kapsamında Berdan Mardini'yi hayranlarıyla buluşturdu.

A+A-
Ninova Park Alışveriş Merkezi'nde 3. yaşına özel ziyaretçilere kokteyl düzenlendi. Kokteylin ardından sevilen ses sanatçısı Berdan Mardini mini konser verdi. Sevilen şarkılarını seslendiren Mardini daha sonra isteyen sevenleriyle fotoğraf çektirip, CD'lerini imzaladı.
 
Konser ve imza sonrası, Ninova Park'ta 3. yıla özel düzenlenen 3 araba kampanyasının tanıtımını yapan Berdan Mardini kampanyanın startını verdi.
 
Kokteyl başlangıcında ise pastayı kesen Mardini etkinlikten oldukça keyif aldığını, sevenleriyle tekrar bulaşmaya geleceğini dile getirdi. Alışveriş merkezinin ilk yılında görev alan ve bu yıl göreve tekrar başlayan alışveriş merkezi genel müdürü Salih Erdoğan ise, Ninova Park'ın 3. yıl etkinliğine katılan herkese teşekkür ederek, 3. yıla özel 3 araba kampanyası düzenlediklerini söyledi.
 
Dün başlayan kampanyanın 6 ay süreceğini kaydeden Erdoğan, 2 ayda bir, bir araba vereceklerini, kampanyanın üç dönem şeklinde yapılacağını aynı gün içinde toplamda 100 lira ve üzeri alışverişe bir çekiliş hakkı olacağını dile getirdi. Ninova Park Alışveriş Merkezi'nin Diyarbakır'da ve bölgede önemli bir yere sahip olduğunu aktaran Erdoğan, bu tür etkinlikleri sık sık tekrarlayacaklarını, önümüzdeki dönemlerde kampanyalara ve etkinliklere daha çok yer vereceklerini ifade etti.
 
(YRT-SO-Y)
 

HABERE YORUM KAT