1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Beni Affet'te Bahar ve Kemal yeniden..
Beni Affet'te Bahar ve Kemal yeniden..

Beni Affet'te Bahar ve Kemal yeniden..

Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Beni Affet bu akşam 847. bölüm ile ekrana gelecek. Hafta içi her gün seyirci ile buluşan Beni Affet'te Feride'nin hastalığı ortaya çıkıyor. İşte Beni Affet son bölümde yaşananlar..

A+A-

Demir Bahar’ın kalbini kazanabilecek mi?
 
Bahar’ın klinikte çıkan bir olayda yaralanan Kemal’le yakından ilgilenmesi, Kemal’in hoşuna gider. Bahar’a sırılsıklam aşık olan Demir ise onun kalbini kazanabilmek için etkileyici sürprizler peşindedir. Mahir’in kendi hakkındaki düşüncelerini öğrenen Kader, duyduklarına inanamaz.
 
Cüneyt ve Ferman’ın ısrarlarına daha fazla dayanamayan Osman Kozan, torunu Güneş’in adını verdikleri şirket ile mobilya sektörüne giriş yapar. Osman Kozan’a gelen sıra dışı hediye, eve neşe getirir. Reyhan’a günden güne aşık olan Murat, sevdiğine romantik sürprizler yapmaktadır. 
 
 
Oyuncu Kadrosu:
 
Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan

 
Klasik tabirle 'fakir ama gururlu' kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal'i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman'ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.
 
Murat Danac-Cüneyt Kozan
 
Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride'nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.
 
Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan
 
Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar'ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.
 
Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner
 
Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre'nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride'yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzun yıllar öncesine dayanan bir bağ.

HABERE YORUM KAT