1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Beni Affet'te Bahar iyileşiyor mu?
Beni Affet'te Bahar iyileşiyor mu?

Beni Affet'te Bahar iyileşiyor mu?

Feride doktordan aldığı haber sonrası yıkılır. Beni Affet bu akşam 833. bölüm ile ekrana gelecek. STAR TV'nin sevilen günlük dizisi Beni Affet'te heyecan devam ediyor. Bahar ayağa kalkmak için çabalıyor. İşte son bölümden detaylar..

A+A-

Kemal kliniğe ortak olabilmek için gereken parayı bulabilecek mi?Doktorun çok az ömrünün kaldığını açıklamasıyla yıkılan Feride, teşhisin doğruluğundan emin olmak için faklı doktorların kapısını çalar.  Karısının doktora gittiğinden bile haberi olmayan Cüneyt ise Feride'nin sık sık ortadan kaybolmasıyla ilgili olarak endişelidir. Feride’yi kötü bir durumda bulan Cüneyt, karısını korumak ister. 
 
Bir an önce ayağa kalkmak isteyen Bahar, doktoru Demir’le beraber tedavi sürecine devam eder. Kemal ise kliniğe ortak olabilmek için gereken parayı temin etme çabasındadır. Kader, hayata aynı pencereden bakabildiği birini bulmanın çekimine kapılır.
  
Oyuncu Kadrosu:
 
Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan
 
Klasik tabirle 'fakir ama gururlu' kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal'i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman'ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.
 
Murat Danac-Cüneyt Kozan
 
Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride'nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.
 
Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan
 
Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar'ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.
 
Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner
 
Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre'nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride'yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzuun yıllar öncesine dayanan bir bağ.
 

HABERE YORUM KAT