1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Beni Affet yeni sezon ne zaman başlayacak?
Beni Affet yeni sezon ne zaman başlayacak?

Beni Affet yeni sezon ne zaman başlayacak?

Star tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Beni Affet 5. sezonuyla bomba gibi devam ediyor. Ekranların uzun soluklu dizisi Beni Affet yeni sezonuyla ne zaman seyirci karşısına çıkacak? Ne zaman sezon finali gerçekleştirecek?

A+A-

Star Tv ekranlarının uzun soluklu dizisi Beni Affet 5. sezonu, ilk günkü ilgisiyle izlenmeye devam ediyor. Başrollerini Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Gaye Turgut ve Mert Altınışık'ın paylaştığı vazgeçilmez dizi Beni Affet yeni sezonuyla ne zaman ekranlardaki yerini alacak? Sezon finalini ne zaman yapacak? Detaylar haberimizde...

Star Tv’nin Sevilen dizisi Beni Affet 1 Temmuz 2016’da ekranlara sezon finali yaparak veda edecek.  Beni Affet yeni sezon başlama tarihi ile ilgili bilgi ise henüz kesinleşmedi..

BENİ AFFET SON BÖLÜM ÖZETİ

Cüneyt, Ahmet’i konuşturmaya çalışırken, Ahmet onun elinden kaçar ve kaza geçirir.Reyhan’ı kaybeden Murat, Ünal’dan intikam alma yemini eder. Sedat sonunda hapisten çıkar, Feride’ye hesap sormaya kararlıdır. Faruk, eline para geçmesini umarken, tuzağa düşer. Demir tarafından öldürülür. Kemal, Faruk’un Demir ve Tekin’le buluştuğu yere gelir. Demir hain planını devreye sokar. Bahar ise Kemal’den güzel haberler bekleyip kutlama hazırlığı yaparken,  Kemal’in başına gelecek beklenmeyen gelişme nedir?

BENİ AFFET OYUNCULARI

Şeyma Korkmaz 
Murat Danacı 
Gaye Turgut 
Mert Altınışık 
Özgün Çoban 
Gamze İğdiroğlu 
Kerem Poyraz Kayaalp 
İlkay Kayku Atalay 
Zeynep Aytek Metin 
Ceren Yalazoğlu Karakoç 
Zeynep Yasa 
Ötüke Hürmüzlü 
Nusret Şenay 
Ulviye Karaca 
Deniz Evin 
Elif Sanlı 
Okan Şenozan 
Hazal Eylül Çelik 
Serkan Melikoğlu 
Cüneyt Mete

HABERE YORUM KAT