1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Beni Affet yeni bölümünde neler olacak?
Beni Affet yeni bölümünde neler olacak?

Beni Affet yeni bölümünde neler olacak?

Star'da yayınlanan Beni Affet dizisi geçtiğimiz hafta cuma akşamı 917. bölümü ile ekrana geldi. Heyecanın dorukta olduğu Beni Affet dizisi son bölümü yine nefes kesti.

A+A-

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi Beni Affet  918. yeni bölümü için heyecan dorukta. Başrollerini Mert Altınışık, Gaye Turgut Evin, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı Beni Affet dizisi hafta içi hergün izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Peki Beni Affet son bölümünde neler oldu? İşte o ayrıntılar..

Beni Affet 918. bölümü 22 Şubat Salı akşamı saat 17:00'dan itibaren star TV ekranlarında olacak.

BENİ AFFET 917. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Bahar ve Kemal’i bekleyen sürpriz acaba nedir?

Reyhan’a ulaşarak, çıkan olaylar sırasında yaralanan Murat, Reyhan’ın yakın ilgisinden hoşnuttur. Aniden evine gelen adamların baskınına uğrayan Feride’nin başı kimin yüzünden derde girmiştir? Güneş’ten bulaşıcı hastalık kapan Sedat ise yatak döşek yatmaktadır.  

İnci’nin peşine düşen Bahar ve Kemal’i kilitli kaldıkları yerde bekleyen sürpriz acaba nedir? Diğer bir yandan, Kemal’in temize çıkıp çıkmamasına neden olacak olan olaylar esnasında bulunan kadın cesedine yapılan DNA Raporunun sonucu merakla beklenmektedir. Mahir’le Kader’in arasını açmaya çalışan Neriman çoktan harekete geçmiştir. 

Yayın Günü : 19 Şubat Cuma
Yayın Saati : 17.00

HABERE YORUM KAT