1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Belediyespor'dan Demirtaş'a destek
Belediyespor'dan Demirtaş'a destek

Belediyespor'dan Demirtaş'a destek

'Tekçi zihniyete karşı Demirtaş'a destek' Çalışmanın içinde yer alan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor EşBaşkanımız Amine Demir , Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'a destek olmak, her topluma ve her halka hitap edebileceğini kaydetti.

A+A-

Tekçi zihniyetin Alevi, Arap, Kürt ve diğer halkları görmezden gelindiğinin altını çizen Demir, bu gün bu tekçi zihniyeti ortadan kaldırabilecek tek adayın Demirtaş olduğuna inandıkları için destek verdiklerini söyledi.

'Demirtaş'a sonuna kadar destek veriyoruz'

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor kulübümüzün EşBaşkanları HDP Cumhurbaşkanı Adayı Selahahattin Demirtaş'a destek vermek amacıyla, Demirtaş'ın halkların adayı olarak gördükleri için destek verdiklerini belirterek, herkesi oyunu Demirtaş'a vermeye çağırdı.


Bağlar Belediyesi meclis üyesi aynı zamanda Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Kulübümüzde Kadın olarak Türkiye'de ilk olarak Eşbaşkanlık yapan Amine Demir, Demirtaş'ın mensubu olduğu partinin kadın bakış açısının kadını özgürleştiren bir paradigma olduğunu gördükleri için kadın olarak Demirtaş'a destek vereceklerini söyledi. Bunun için böyle bir çalışma içinde yer aldığını aktaran Demir, seçimin son gününe kadar hiç oturmadan çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

HABERE YORUM KAT