1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Belediyespor engellileri unutmadı
Belediyespor engellileri unutmadı

Belediyespor engellileri unutmadı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor hafta sonu oynanan kadın , erkek voleybol takımlarımız ile engelli basketbol takımı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü pankartı ile sahaya çıkıp engellilere moral vererek destek vermiş oldu.

A+A-
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor  hafta sonu oynanan kadın , erkek voleybol takımlarımız ile engelli basketbol takımı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü pankartı ile sahaya çıkıp engellilere moral vererek destek vermiş oldu.
 
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Salon Sporlarından sorumlu A. Vahap SAÇAKLIDIR Büyükşehir Belediyespor kulübü bünyesinde engelli vatandaşların faydalanabileceği engelli tekerlekli basketbol, goalball, engelli atletizm ve judo branşlarının mevcut olduğunu dile getiren SAÇAKLIDIR, spor engel tanımaz sözlerini vurgulayarak biz Büyükşehir Belediyespor olarak sadece sağlıklı bireylerin değil aynı zamanda tüm engelli vatandaşlarımızın da faydalanabileceğini ve Büyükşehir Belediyespor'un büyük bir aile olduğunu söyleyerek sözlerini 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ diyerek '' tamamladı.
 

HABERE YORUM KAT