1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Belediye ziyareti
Belediye ziyareti

Belediye ziyareti

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile İçişleri Bakanı Efkan Ala, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

A+A-

Diyarbakır'daki temaslarını sürdüren Bakanlar Ala ve Eker, beraberlerinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ve AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi önünde çocukları terör örgütünce kaçırıldığı için eylem yapan aileler ile görüştükten sonra Büyükşehir Belediyesine geçti.

ANLI VE KIŞANAK KARŞILADI

Burada Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı tarafından karşılanan Bakanlar Ala ve Eker, daha sonra makama geçti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem bir süre sonra belediyeden ayrılarak havaalanına gitti.

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin ardından Bakanlar Ala ve Eker, açıklama yapmadı. Ziyarete, Vali Mustafa Cahit Kıraç, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu, AK Parti Milletvekili Galip Ensarioğlu, İl Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, AK Parti İl Başkanı Aydın Altaç da katıldı. Bu ziyarete Beşir Atalay'ın katılmadığı görüldü.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT