1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Belediye Başkanı Dinar, yurttaşları dinledi
Belediye Başkanı Dinar, yurttaşları dinledi

Belediye Başkanı Dinar, yurttaşları dinledi

Kulp Belediyesi Eşbaşkanı Metin Dinar, meclis üyeleri, DBP ilçe yöneticileri, Aygün ve Saltuk Mahallelerindeki yurttaşları ziyaret ederek, halkın beklentilerini dinledi.

A+A-
Kulp Belediyesi Eşbaşkanı Metin Dinar ve beraberindeki heyet yaptığı ziyaret kapsamında yapılan yol çalışmalarını yerinde inceledikten sonra mahalle sakinleriyle bir araya gelerek öneri ve taleplerini dinledi.
 
 
Öneri ve talepleri not alan Dinar, Aygün ve Saltuk mahallelerinin Kulp ilçesinin en uzak ve en sarp bölgesinde bulunduğunu hatırlatarak, "Onlarca sokakları bulunan bu mahallelerimiz dağınık bir yerleşime sahip olup sokaklar arasında 10-15 km mesafe bulunmaktadır. Bir yıl içerisinde çalışma yapmadığımız hiçbir sokak kalmamıştır" dedi.
 
'Çalışmalarımız devam edecek'
 
 
Çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Dinar, "Elbette ki çalışmalarımız devam edecektir. Hizmete en çok ihtiyaç duyan bu bölgemizde bütün işlerin bir anda çözümlenmesi mümkün değil. Ama imkanlar dahilinde çalışmalarımız büyük bir kararlılıkla sürdürülecektir. Öneri ve taleplerinize kulak vermek ve bunları hayata geçirmek için buradayız. 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde barışın ve demokrasinin elçilerine ses vereceğinize inanıyorum” dedi.
 
 
Mahalle sakinleri de Eşbaşkan Dinar ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.
 
 
(Özgür Haber)

HABERE YORUM KAT