1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bedirhan Akyol'dan dostluk ve dayanışma yemeği
Bedirhan Akyol'dan dostluk ve dayanışma yemeği

Bedirhan Akyol'dan dostluk ve dayanışma yemeği

1968 Diyarbakırspor Kulübünden dostluk yemeği

A+A-
25 Yıldır amatör spora verdiği maddi ve manevi katkılarla Diyarbakır spor camiasının sevilen isimlerinden İşadamı Bedirhan Akyol'un aynı zamanda başkanı olduğu 1968 Diyarbakırspor'dan dostluk yemeği.
 
Daha önce kurduğu Yeni Diyarbakırspor Kulübünü kente armağan eden, Bedirhan Akyol bu klüp için 25 yıllık bir emeğin ürünüdür diyordu.
 
Yeniden amatör spora desteğini sürdüren Akyol, bu kez İskanevlerispor kulübünün isim hakkını alarak
 kurulan ve Diyarbakır Süper Amatör Futbol Liginde mücadele eden1968 Diyarbakırspor kulübünün başkanı olarak, dayanışma yemeğinde kentteki spor adamlarıyla bir araya geldi.
 
Diyarbakırspor'un eski başkanı Mücahit Can'ın sahibi olduğu Canlar Otomotiv'de verilen yemeğe AK Parti Milletvekili Cuma İçten, AK Parti İl Başkanı Aydın Altaç, Diyarbakırspor eski Kulüp başkanı ve İşadamı Mücahit Can, TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan, ASKF Başkanı Remzi Dayan, Gençlik Hizmetleri ve Spor Eski İl Müdürü İslam Çetin,TÜFAD Başkanı Samet Karakaş, Futbol İl Temsilcisi Mehmet Altındağ, İl Hakem Kurulu Başkanı Aykut Gençoğlu,Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Suphi Demirel, TFFHGD Şube Başkanı ve Süper Lig Hakemi Nihat Mızrak ile çok sayıda spor adamı katıldı. Yemeği organize eden 1968 Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Bedirhan Akyol yemeğe katılan konuklarla yakından ilgilendi.

HABERE YORUM KAT