1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bayram öncesi otobüs biletleri tükendi
Bayram öncesi otobüs biletleri tükendi

Bayram öncesi otobüs biletleri tükendi

DİYARBAKIR- Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala Diyarbakır'da şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarında biletler tükendi.

A+A-

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firma yetkilileri biletlerin neredeyse tükendiğini, yolculuk yapmak isteyenlerin zor durumda kalmamaları için ek seferler düzenleyeceklerini söyledi.

Diyarbakır'dan en çok İstanbul, Çukurova ve Kuzey Irak'a yolculuk yapıldığını belirten firma yetkilisi Ziya Aldan, gidişler gibi dönüşler içinde bilet sıkıntısı çekilebileceğini kaydetti. Aldan, "Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala biletler de azalıyor. Şimdilik çok bir sıkıntı yok ama biletler tükendiği takdirde vatandaşımızı zor durumda bırakmamak için ek seferler düzenleyeceğiz. Diyarbakır'dan en çok Adana, İstanbul ve Kuzey Irak'a yolcu gidiyor. Genelde gidiş dönüş biletleri birlikte alınıyor. Aynı yoğunluğun bayram sonrasında da olacağını düşünüyoruz" dedi.

Bayramın birinci günü seferlerin yoğun olmayacağını belirten Aldan, bayram dönüşünde aynı yoğunluğun yaşanacağını aktardı.

HABERE YORUM KAT