1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bayhan "Gönül, şovmenlik yaptı"
Bayhan "Gönül, şovmenlik yaptı"

Bayhan "Gönül, şovmenlik yaptı"

Sayın Adnan Öktüren'in yönetim Kurulu'nun sayısını düşüreceğinden dolayı bazı arkadaşlarımızın görev alamayacağından ötürü bu tür açıklamalarını şovmenlik olarak görüyorum ve kamuoyunun taktirine sunuyorum"

A+A-

Diyarbakırspor Mali İşler As Başkanı Sedat Bayhan, Diyarbakırspor yöneticisi Selahattin Gönül'ün istifasını değerlendirdi. Bayhan, Gönül'ün istifa etme şeklini ve kullandığı cümlesini doğru olarak tasvip etmediğini ifade ederek, Başkan ve yönetim hiçbir şeyin hayal ve yalan olmadığını kamuoyu taktirine sunduklarını söyledi.

İCRAATLAR VE TRANSFERLER ORTADA

Yaptıkları icraatlar ve transferlerin ortada olduğuna işaret eden Bayhan, "Kamp süresi başarılı geçtiğini ve yapılan hazırlık maçlarında alınan sonuçlar teknik heyet tarafından başarılı geçtiğini kamuoyuna bildirilmiştir. İdari binamız iç ve dış onarımı yapılarak iç onarımının istikbal Holding sahibi Sayın Hacı Boydak tarafından sayın Başkan Adnan Öktüren'in ikili ilişkilerinden ve dostluktan dolayı yapmıştır. Dış onarımını da sayın Başkan Adnan Öktüren'in Sayın İl Valimiz Hüseyin Avni Mutlu'yla görüşülerek, sayın Valimizin talimatıyla dış onarımı yapılmıştır. Bu yönetici arkadaşımız tatilde olmasına rağmen bir gün kampı ziyaret etmemiştir. Tatil dönüşünde bir gün olsun, kulübe uğrayıp bizleri sormamıştır" diye konuştu.

KULÜBE KATKISI OLMADI

Bayhan, Gönül'ün Kulübe herhangi bir katkı sunmadığını ifade ederek, şöyle dedi:

"Hem maddi hem de manevi olarak bir katkıda bulunmamıştır. Kampa yöneticilerimizden Hakan Buğdaycı ve Ömer Çimen kampa katılmıştır, kamp sona erene kadar kalmışlardır. Sayın Başkan Adnan Öktüren Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy'dan dostluk ilişkilerden dolayı Diyarbakırspor'a yardımda bulunmuştur. Sellahattin Gönül arkadaşımızda dostu da bir deplasman masrafı ödeyebilseydi o zaman kendisinde eleştiri hakkı bulabilirdi. Vermeden almak Allah'a mahsustur. Sayın Adnan Öktüren'in yönetim Kurulu'nun sayısını düşüreceğinden dolayı bazı arkadaşlarımızın görev alamayacağından ötürü bu tür açıklamalarını şovmenlik olarak görüyorum ve kamuoyunun taktirine sunuyorum"