1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Baydemir'den Tetik'e teşekkür
Baydemir'den Tetik'e teşekkür

Baydemir'den Tetik'e teşekkür

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Diyarbakır'ın tarihi, kültürel ve sosyal yaşantısına ilişkin çektiği fotoğraflarından dolayı sanatçı Gültekin Tetik'e teşekkür etti.

A+A-

Sümerpark Ortak Yaşam Alanı içindeki Amed Sanat Galerisi'nde açtığı “Amed/Diyarbakır” fotoğraf sergisi 25 Haziran'a kadar izleyicilerini beklerken, sanatçı Gültekin Tetik Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret etti. Baydemir, Diyarbakır'ın tarihi, kültürel ve sosyal yaşantısına ilişkin çektiği fotoğraflar ile Büyükşehir Belediyesi'ne 2013 Takvimi için çektiği fotoğraflardan dolayı sanatçı Tetik'e teşekkür etti. Baydemir hatıra olarak da 2013 Takvimi'ne “Dostum Gültekin Tetik'e; Objektifi ve yüreğinin saflığı, temizliği ile Amed'e katkılarından dolayı içtenlikle teşekkür ederim” diyerek imzaladı. Baydemir, serginin İzmir, İstanbul, Viyana, Hannover, Hewler, Süleymaniye ve Dohok gibi kentlere taşınması gerektiğini söyledi.

Sanatçı Gültekin Tetik de Büyükşehir Belediyesi'nin kenti tanıtmaya dönük çabalara karınca kararınca katkısı olması durumunda bundan memnuniyet duyacağını ifade ederek, teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT