1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Baydemir Toptancılar Sitesinde
Baydemir Toptancılar Sitesinde

Baydemir Toptancılar Sitesinde

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir Toptancılar Sitesi esnafını ziyaret ederek, burada yürütülen yol ve kaldırım çalışmalarını denetledi

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir Toptancılar Sitesi esnafını ziyaret ederek, burada yürütülen yol ve kaldırım çalışmalarını denetledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, DTP İl Başkanı Nejdet Atalay, Bağlar Belediye Başkanı Yurdusev Özsökmenler, DTP Yerel Yönetimler Komisyonu Üyesi Senanik Öner ve Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ile birlikte Toptancılar Sitesi’ni ziyaret etti.

Toptancılar Sitesi Başkanı Abdurrahman Özdemir tarafından karşılanan Baydemir ve beraberindekiler esnafın sorunlarını dinledi. Yer altı ve yerüstü zengin kaynaklara sahip bir coğrafyada yaşadıklarını söyleyen Baydemir bu topraklarda çok değerli bir bitki olan kozmetik, ilaç ve gıda alanında kullanılan kapari bitkisi yetiştiğini hatırlattı. Büyükşehir Belediyesi’nin kapari projesi ile birçok kişiye istihdam sağlanabileceğini söyleyen Baydemir birlik, bilgi ve ortak akılla aydınlık yarınlara yürüyeceklerini söyledi. Daha sonra esnafla birlikte yol ve kaldırım çalışmalarını denetleyen Baydemir işçilerle sohbet etti.