1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Baydemir mutlu
Baydemir mutlu

Baydemir mutlu

Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve kulüp yöneticileri Baydemir'i ziyaret ederek, yaşadıkları başarıları ve karşılaştıkları sorunlarını paylaştı.

A+A-

Kılavuz, Büyükşehir Belediyespor'un  ilk  12 maçını kazanarak, Türkiye ligleri tarihinde bunu başaran ilk ve tek takım olduğunu anımsattı. Şu anda 16 maçta 13 galibiyet,2 beraberlik ve 1 yenilgi ile 41 puan toplayarak lider olduklarını anlatan Kılavuz,şu anda sadece kentte ve bölgede değil , ülke genelinde Büyükşehir Belediyespor'un başarısının konuşulduğunu ifade etti. Kılavuz, ayrıca en centilmen ve mütevazı takım olarak kenti temsil ettiklerini kaydetti.

BAYDEMİR TEŞEKKÜR ETTİ

Baydemir de başarılarından dolayı kendilerini kutlayarak, spora yaklaşımlarının aynı zamanda kurumsal yaklaşımları olduğunu ifade etti. Salon sporlarının ve tesisleşmenin önemi konusunda hemfikir olduklarını söyleyen Baydemir, kentte ve bölgede spora yeni bir bakış açısı getirdikleri için kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Kulüp adına Baydemir'e 21 numaralı Osman Baydemir forması ve Büyükşehir Belediyespor'un flaması hediye edildi.

Etiketler :