1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Baver sen bizi bırakıp nereye gittin?
Baver sen bizi bırakıp nereye gittin?

Baver sen bizi bırakıp nereye gittin?

DİYARİNSESİ.ORG - Üç hafta önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan, Bağlar Belediyespor'un Genç erkekler basketbol oyuncusu Baver Yücesoy maalesef hayata tutunamadı.

A+A-
Bağlar Belediyespor alt yapısında yetişen 1992 doğumlu Baver Yücesoy üç hafta önce beyin kanaması geçirmiş ve o günden beri yaşam mücadelesi veriyordu.
 
Geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen Baver'in ölüm haberi takım arkadaşları ve spor camiasında şok etkisi yarattı. Bir dönem Efes pilsen takımı altyapısındada oynayan Baver için Efes takımıda bugün bir taziye mesajı yayınladı. Baver daha önce ayrıca Şanlıurfa, Elazığ takımlarında forma giymiş, Türkiye finallerinde ter dökmüş çok başarılı bir oyuncuydu.
 
Baver'in cenazesi bugün Diyarbakır'da göz yaşları arasında toprağa verildi. 
 
Baver'in takım koçu olan Özgür Büyük üzüntüsünü tarif ederken "Çocuğumuz ya da kardeşimiz kaybetmiş gibi üzüntülüyüm. Acı gerçekten çok büyük. Çok ani hiç beklemediğimiz bir anda Baver elimizden uçup gitti. Allahtan rahmet ve mağfiret dilemekten, sabır etmekten başka yapacak bir şey yok. Tüm takım olarak halen şok içerisindeyiz"
 
Bizlerde Diyarinsesi.org ailesi olarak genç kardeşimize rahmet diliyoruz. Geride kalan ailesi, sevenleri ve tüm Bağlarspor takım arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz.
 
Taziye yer: Hevedanlılar yasevi (Eski polis okulu yanı)
 
baver_yucesoy_efes_pilsende.jpg
 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum