1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Batmanlı emeklilerin spor sevgisi
Batmanlı emeklilerin spor sevgisi

Batmanlı emeklilerin spor sevgisi

Batman Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen, kenar semtlerde oturan ve futbol takımlarında top koşturan sporculara ayakkabı armağan etti.

A+A-

Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen "Sokaktan Futbola" adlı projede top koşturan küçük yaştaki sporculara 45 adet futbol ayakkabısı hediye etti.Küçük sporcuları antrenman yaptıkları Aydınkonak semt sahasında ziyaret eden Hüseyin Ekmen, çocuklar ile yakından ilgilenirken yanında getirdiği kramponları da çocuklara armağan etti.


Ekman yapıtğı açıklamada " İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün, çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutup sağlıklı bireyler olarak büyümeleri için uyguladığı bu projeye bizde küçük bir destekte bulunduk. Daha önceden müdürlük tarafından sporculara alt – üst giyiminin tedarik edildiğini duymuştuk. Bizde Emekliler derneği olarak çocukların rahat futbol oynayabilmesi için ayakkabı yardımında bulunmak istedik. Dernek olarak 30 kardeşimiz için ayakkabı yardımında bulunduk, ancak buradaki sayının 45 olduğunu öğrendik. Geriye kalan 15 kardeşimiz için de şimdiden krampon siparişi verdik" dedi.

 

HABERE YORUM KAT