1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Batman'da turnuvaya katılan futbolcular öğrencileri sevindirdi
Batman'da turnuvaya katılan futbolcular öğrencileri sevindirdi

Batman'da turnuvaya katılan futbolcular öğrencileri sevindirdi

Amed Sportif’li Yusuf Yağmur, Abdullah Çetin, Mansur Çalar, Diyarbakır Kayapınarspor Antrenörü Erhan Ülker, Petrolspor kaptanı Muhammed Kalkan ve Bursa Nilüferden Muhammed Fatih Kanat Özel İrfan okulları öğrencileri arasında oynanan turnuva için öğrenci

A+A-

ÖĞRENCİLERE BİLGİ AKTARDILAR

Özel İrfan okulları Sosyal bilgiler Öğretmeni Mecit Yıldırım tarafından organize edilen etkinlikte sporcular Özel İrfan Koleji konferans salonunda öğrencilerle buluştular.  Futbolcular topluma faydalı bir birey olmak ve futbolun püf noktaları hakkında tecrübelerine dayanarak öğrencilere bilgi aktardılar.

EĞİTİMİNİZİ AKSATMAMALISINIZ

Amdesporlu ve Batmanlı futbolcular Özel İrfan öğrencilerini sorularını samimiyetle cevaplarken, özellikle tüm  futbolculardan öğrencilere verdiği mesajda "Hayali futbolcu olmak olan öğrencilere, futbolcu olmak için çok çalışıp kendinize bir hedef belirlemek zorundasınız. Ama aklınızda olması gereken önemli bir nokta var.  Futbolcu olursanız bile, eğitiminiz yoksa sosyal hayata zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle hayallerinize doğru ilerlerken eğitiminizi aksatmamalısınız" dediler.

Özel İrfan Okulları Müdürü Fakrullah Akdursun ve M.Sıddık Tekin Liseleri Müdürü Yılmaz Kuluç tarafından futbolculara çiçek ve teşekkür plaketi verildi.   İrfan Okulları Müdürü Fakrullah Akdursun etkinlikten sonra yaptığı açıklamada "Böyle bir etkinlikte davetimizi kabul edip Diyarbakır'dan aramıza katılan Amedspor oyuncularına ve Batmalı futbolcularımıza şükranlarımızı sunuyoruz ve bu etkinlikte emeği geçen tüm hocalarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum" dedi. 

HABERE YORUM KAT