1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başsavcı Solmaz’dan veda ziyaretleri
Başsavcı Solmaz’dan veda ziyaretleri

Başsavcı Solmaz’dan veda ziyaretleri

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına atanmasından dolayı kentte veda ziyaretlerini sürdürüyor. Başsavcı Solmaz DOSİAD Başkanı Aziz Özkılıç, DTB Başkanı Engin Yeşil’i ziyaret etti.

A+A-

Başsavcı Solmaz ilk olarak Diyarbakır Organize Sanayici İş Adamları Derneği (DOSİAD) Başkanı Aziz Özkılıç’ı ziyaret etti.

Hoş sohbet ortamında geçen ziyarette Başsavcı Solmaz, kendisine kentte geldiği ilk günden bu yana manevi desteklerini esirgemeyen DOSİAD Başkanı Aziz Özkılıç’a teşekkür etti. Özkılıç ise bölge halkına gösterdiği yakın ilgi ve alakadan ötürü Başsavcı Solmaz’a teşekkür etti ve yeni görev yerinde başarılar diledi. 

Başsavcı solmaz daha sonra Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Meclis Başkanı Ahmet Ay ile Borsa yönetim kurulu üyelerine veda ziyaretinde bulundu. Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz Diyarbakır’da görev yaptığı süre içerisinde tüm kurumlarla birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirterek, Borsa yöneticilerinin kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ise Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’a bölge için göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ederek, “Yapmış olduğunuz başarılı çalışmalara yeni görev yerinizde daha büyük başarılar ekleyeceğinize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ile Borsa Meclis Başkanı Ahmet Ay, Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri Diyarbakır Ticaret Borsasınca üç dilde hazırlanan Sırlar ve Surlar şehri Diyarbakır prestij katalogu hediye etti.

(Engin Öztürk)

HABERE YORUM KAT