1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başsavcı Solmaz'dan veda ziyareti
Başsavcı Solmaz'dan veda ziyareti

Başsavcı Solmaz'dan veda ziyareti

DİYARBAKIR- Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanmasından dolayı Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Meclis Başkanı Ahmet Ay ile Borsa Yönetim Kurulu üyelerine veda ziyaretinde bulundu.

A+A-

Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz Diyarbakır’da görev yaptığı süre içerisinde tüm kurumlarla birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirterek, Borsa yöneticilerinin kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ise Cumhuriyet Başsaccısı Ramazan Solmaz’a bölge için göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ederek, "Yapmış olduğunuz başarılı çalışmalara yeni görev yerinizde daha büyük başarılar ekleyeceğinize inanıyorum" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ile Borsa Meclis Başkanı Ahmet Ay, Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri Diyarbakır Ticaret Borsası'nca üç dilde hazırlanan Sırlar ve Surlar Şehri Diyarbakır Prestij kataloğunu Başsavcı Solmaz'a hediye etti.

(İHA-AKK-Y)

HABERE YORUM KAT