1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Baskı İşlerinde Online Matbaa ve Taksit Dönemi Başladı
Baskı İşlerinde Online Matbaa ve Taksit Dönemi Başladı

Baskı İşlerinde Online Matbaa ve Taksit Dönemi Başladı

Günümüzde hemen her şeyin online hale geldiği bir dönemde belki de bu konuda en ilgi çekici durumlardan biri de bir matbaanın online hale gelmesi.

A+A-

Günümüzde hemen her şeyin online hale geldiği bir dönemde belki de bu konuda en ilgi çekici durumlardan biri de bir matbaanın online hale gelmesi. E-ticaret sisteminin yaygın olduğu bu süreçte, "Yeni nesil matbaa" sloganıyla bu alana adım atan bidolubaski.com, kalitesiyle, avantajlarıyla, sunduğu hizmetle müşterilerine , doğru bir online matbaa deneyimi yaşatıyor.

Bidolubaskı el ilanı çeşitleri, broşür çeşitleri, cepli dosya, kartvizit, antetli kâğıt, çeşitli promosyon ürünleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her baskı ürününü bulabileceğiniz bidolubaski.com'da organize matbaa tecrübesini en kolay şekilde yaşayabilirsiniz. Online matbaa sistemi sayesinde tasarımınızı kolaylıkla iletip, sipariş verebilir ve ofset baskı tekniği ile kaliteli şekilde baskıyı alabilirsiniz.  , tüm siparişi birkaç adımda kolaylıkla halletmek sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Online matbaa sistemi sizin talebinize en uygun şekilde Bidolubaski matbaa kalitesinde hizmet için siparişinizi baskıya alacaktır.

 

Online Matbaada Taksit Avantajı

Klasik bir matbaa merkezine gittiğinizde tüm sipariş verme aşamalarını yönetmek oldukça zaman alır. Ayrıca masraflardan ötürü fiyat açısından daha yüksek rakamlarla karşılaşmanız büyük olasılıktır. Bu tür yerler genellikle peşin ödeme sistemiyle çalışır. siparişlerinizin ödemesini,  birçok farklı bankanın kredi kartı ile vade farksız taksit seçenekleriyle yapabilirsiniz.

Online matbaa sayesinde üye olma zorunluluğu olmadan, doğrudan tasarımı yükleyerek ürün siparişini verebilirsiniz. Sipariş işlemi tamamlandıktan sonraki süreç de tıpkı sipariş verme süreci gibi oldukça kolay ve hızlı ilerliyor. Ekonomik fiyatlarla verdiğiniz siparişiniz, ücretsiz kargo yoluyla ve belirtilen sürede adresinize teslim ediliyor.

Kalite ve Güvenlikten Endişe Etmemelisiniz

Online alışverişlerde en çok tedirgin olunan konu, satın alınan hizmetin beklenen kalitede olup olmaması ve ödeme işleminde oluşabilecek güvenlik açığıdır. Ancak bidolubaski.com'da bu konularda tedirgin olmanıza gerek yok. Çünkü Bidolubaskı, ödemelerinizi yaparken bilgilerinizi, Global Sign 256 Bit şifreleme sistemi ile koruyan, müşteri güvenliğine önem veren bir firmadır. Ayrıca bidolubaski.com, baskı kalitesiyle ilgili endişeleri olan müşterileri için çok farklı bir uygulamaya sahip. Tamamen ücretsiz olarak talep edebileceğiniz numune kutusu ile baskı kalitesini sipariş vermeden önce yakından inceleyebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT