1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başkan Yontürk'ten Gazeteciler Günü mesajı
Başkan Yontürk'ten Gazeteciler Günü mesajı

Başkan Yontürk'ten Gazeteciler Günü mesajı

AK Parti Sur İlçe Başkanı İşadamı Şafak Yontürk, "İlkeli, tarafsız, objektif, sorumlu gazetecilik anlayışıyla çalışan basın mensuplarımızın, meslektaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun" dedi.

A+A-

AK Parti Sur İlçe Başkanı İşadamı Şafak Yontürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yontürk mesajında şu ifadelere yer verdi, "İlkeli, tarafsız, objektif, sorumlu gazetecilik anlayışıyla çalışan basın mensuplarımızın, meslektaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Demokrasimizin olmazsa olmazlarından basınımızın, kamuoyunu tarafsız ve doğru bilgilendirme görevini layıkıyla yapan cefakar çalışanlarının, ne zor şartlar altında vazifelerini yerine getirdiğini en iyi bilen kişilerden biriyim. "


Yontürk, "Halkın doğru haber almasını sağlamak gibi çok önemli ve şerefli bir görevi ifa ediyorsunuz. Demokrasimizin ve toplumumuzun güçlenmesi için sorumlu gazetecilik anlayışıyla, gecesini gündüzüne katan, meslek ilkelerine ve haysiyetine her zaman dikkat etmiş değerli gazetecilerimize ne kadar teşekkür etsek az. Değerli gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en güzel dileklerimle kutlar, başta haberciler olmak üzere mesleğin tüm alanlarında fedakarca çalışan tüm gazeteci arkadaşlarıma başarılar dilerim" dedi.

 

HABERE YORUM KAT