1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başkan Yavuz’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı
Başkan Yavuz’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı

Başkan Yavuz’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Yasin Yavuz, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

A+A-

Yüreklerindeki sevgi ve şefkati bir ömür boyu fedakarca, hiç karşılık beklemeden veren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Başkan Yavuz, "Cenneti annelerin ayakları altına seren bir dinin mensupları olan bizler kadınlarımız için ne yapsak azdır" dedi.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Yasin Yavuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Hayatın ayrılmaz bir parçası, fedakarlığın ve duyarlılığın sembolü tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Başkan Yavuz, "Doğumdan ölüme kadar, hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, bizi eğiten, büyüten, yetiştiren, en kötü anımızda yanımızda olup yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız paylaşan fedakar kadınlarımız en değerli varlığımızdır" dedi. 
Bir milletin geleceğini belirleyecek nesilleri yetiştiren kadınların toplumun kaderini çizeceğine dikkati çeken Başkan Yavuz, şöyle konuştu: "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hanım kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Nefretle kınadığımız kadına yönelik şiddetin ise karşısında durup hanım kardeşlerimizin kendilerini huzur ve güven içinde hissetmeleri için üzerimize düşeni yerine getireceğiz" dedi.
 
Bilgisi ve üretkenliği ile ülke kalkınmasında yer alan kadınların milletin kutsal emaneti ve baş tacı olduğunu ifade eden Başkan Yavuz, "Bu özel gün vesilesi ile attığım her adımda bana güç veren, ilgisini ve desteğini eksik etmeyen eşime ve kızlarıma yürekten teşekkür ediyor, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum” diye konuştu.
 

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler