1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başkan Vekili Dağ'a teşekkür plaketi
Başkan Vekili Dağ'a teşekkür plaketi

Başkan Vekili Dağ'a teşekkür plaketi

DİYARBAKIR- Dicle Üniversitesi (DÜ) Öğretim Görevlisi ve Süper Lig Hakemi Nihat Mızrak, "Son Dersin Işıkları" Projesi kapsamında köy okullarına spor alanları oluşturma çalışmalarına sunduğu katkıdan dolayı Kayapınar Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Dağ'a t

A+A-

Öğrencilerle Dağ'ı makamında ziyaret eden Mızrak, Kayapınar Belediyesi'nin yürüttükleri projeye sunduğu katkı nedeniyle yüzlerce çocuğun sporla buluştuğunu söyledi.

Öğrencilerle okulların özelikle spor konusunda fiziki durumunu iyileştirmek adına çalışma başlattıklarını anlatan Mızrak, bu çalışmada en büyük desteği Kayapınar Belediyesi'nin sunduğunu, bu nedenle Dağ'a teşekkür ettiklerini belirtti.

Dağ ise, insana yönelik çalışmalara her zaman katkı sunduklarını ifade etti.

Belediye olarak gençler ve çocukların spor yapmaları için her türlü imkanı seferber ettiklerini kaydeden Dağ, "Bu nedenle semt sahaları, sokak turnuvaları ve son olarak kente kazandırdığımız spor tesisiyle binlerce gencimize imkan sunduk. Hocamız ve öğrenci arkadaşlarımızın yürüttüğü önemli projeye katkı sunmak bizi mutlu etti. Bu tür projelere yönelik desteğimiz sürecek" dedi.

Ziyaretin sonunda Mızrak, Dağ'a teşekkür plaketi verdi.


Muhabir: MEHMET ÇAKAN
Yayınlayan: Nurten Aslan 

HABERE YORUM KAT