1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başkan Nurullah Edemen’den ceza açıkaması
Başkan Nurullah Edemen’den ceza açıkaması

Başkan Nurullah Edemen’den ceza açıkaması

DİYARBAKIR - Spor Toto 2.lig beyaz grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler kulübu Başkanı Nurullah Edemen’den ceza ile ilgili açıkama yapıldı.

A+A-

Malesef Amed SF’ye yine ceza. Ama bu cezanın sorumlusu bizleriz bunun bilinmesi gerekir.

Başta biz yönetim olarak, Gişede satılan bileti kapı kontrolunde yırtmayıp tekrar satışa gönderen, karaborsaya satış için bilet gönderen ve daha sonra satılmadı diye kulübe iade eden, benim, onun, bunun adamı diye içeriye bir şekilde biletsiz alınan, 5 tl vermek istemeyip bedava girmeye çalışan, malesef fiziki koşulları uygun olmayan stad duvarının üstünden atlayarak içeriye giren bizler sorumluyuz.
3.000 kişilik stada 4500 nasıl olurda girer diye sormak bile ayıp yani. Iste yukarida yazdim nasil oldugunu.
Biz elimizden geldiğince bu usulsüzlüklere engel olacağız ve yapanlar hakkında gerekirse yasal işlem yapacagiz bunun bilinmesini isterim.

Madem bu takım bu kentin ve bu halkın o zaman usule uygun ve bedel ödeyerek ve yanlışlara hep beraber karşı durarak katkı sunmalıyız takımımıza. Biz bu parayı bulmak için ne çabalar veriyoruz bütün yönetim ekibi olarak biliyormusunuz.
Kötü tezevrat ve küfür , ahaya atılan yabancı madde için lütfen ama lütfen hepimiz yanimizdakini kontrol edelim uyaralim ve yapmasına engel olalım.

Bütün Amed SF gönüllülerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum ve bizi anlayacağınızı umuyor.

HABERE YORUM KAT